Заклад  на карантині

На виконання постанови від 11 березня 2020 р. N 211

Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Запрошуємо Вас відвідати санаторій «Алмаз»,що знаходиться в найвищій точці міста-курорту Трускавець, в екологічно чистій зоні передгір’я Українських Карпат. Санаторій розташований поряд з лісовим масивом, повітря тут завжди наповнений свіжістю і диханням лісу. Напроти розкинувся прекрасний старовинний курортний парк із затишними алеями, прекрасне місце для прогулянок на свіжому повітрі, де ви зможете насолодитися красою природи.

У санаторії використовуються найсучасніші методи курортології і фізіотерапії, процедури надаються із застосуванням природних лікувальних ресурсів, таких як мінеральна вода та озокерит, що здійснюють  позитивний вплив не тільки на окремі органи, схильні до захворювання, але й на весь організм в цілому. Невід’ємною частиною лікування на курорті є внутрішній прийом мінеральних вод Трускавецького родовища. Унікальні лікувальні властивості мінеральних вод забезпечують позитивний результат і благотворно впливають на органи травної системи, сечостатевої системи і процеси обміну речовин. Також прийом мінеральних вод сприяє зміцненню імунітету.

У 2017 році на території оздоровниці відкрито  бювет мінеральних вод, тепер усі відвідувачі мають можливість приймати лікувальні мінеральні води безпосередньо у санаторії. Бювет побудований із застосуванням останніх сучасних технологій, що дає можливість подавати мінеральну воду по трубопроводу прямо з цілющих джерел при цьому повністю зберігши всі цінні властивості мінеральних вод.

Основними профілями лікування в санаторії є гастроентерологія, урологія та порушення обміну речовин.

В санаторії Алмаз успішно лікують:

  • хронічні запальні процеси нирок і сечовивідних шляхів без підвищення артеріального тиску;
  • сечокам’яну хворобу, стан після оперативного та інструментального видалення каменів через 1,5-2 місяці;
  • захворювання печінки і жовчовивідних шляхів у стадії ремісії;
  • жовчнокам’яну хворобу без ускладнень, а також в післяопераційному періоді;
  • порушення  моторики жовчовивідних шляхів;
  • статеві порушення у чоловіків;
  • порушення обмінних процесів (цукровий діабет, подагра, cсолевой діатез та ін.)
  • хвороби шлунка (гастрити з різною кислотністю, виразкова хвороба в НЕ загострення)

Тут Ви можете пройти медичне обстеження, отримати консультації висококваліфікованих фахівців і необхідне лікування.

Під час лікування в Трускавці Ви отримаєте можливість проживання в затишному номері і обов’язкове триразове дієтичне харчування. Лікувальна база санаторію Алмаз в Трускавці надає повний спектр необхідних медичних послуг, які також входять у вартість путівки.

Для найменших відвідувачів в санаторії працює дитяча кімната в якій ваш малюк буде під наглядом кваліфікованих вихователів. Дітей старшого віку чекає дитячий майданчик на відкритому повітрі, майданчики для спортивних ігор і розваг і міні кінотеатр де наші юні гості зможуть дивитися мультики.

Відвідайте наш санаторій Алмаз – Трускавець, це дозволить вам не тільки поправити здоров’я, але і отримати насолоду від повноцінного відпочинку!

Для любителів активного відпочинку санаторій Алмаз м.Трускавець пропонує відвідати тенісний корт, тренажерний зал, майданчики для ігор (волейбол, бадмінтон, настільний теніс). До того ж Ви можете скористатися конференц-залом на 60 місць, в якому розташовується цифровий кінотеатр з великим екраном. Свої послуги пропонує перукарня, розташована в санаторії.

Якщо ви їдете на відпочинок до Трускавця Алмаз – це найкраще місце для оздоровлення та відпочинку.

Відвідайте також сайт санаторію «Кристал» Трускавець