Санаторій «Алмаз» знаходиться в одному з найчарівніших і екологічно чистих місць України, буквально в декількох кілометрах розкинулися величні Карпати, прямо з вікон санаторію відкриваються чудові краєвиди передгір’я Українських Карпат. Поруч з корпусом здравниці знаходиться лісовий масив, а напроти – курортний парк, що робить мікроклімат цього місця особливо цілющим. Також слід зазначити, то що тут знаходиться безліч місць для приємних прогулянок по теренкурах, спеціально прокладених маршрутах, призначеним для лікувальної ходьби які є невід’ємною частиною лікування мінеральними водами. Санаторій «Алмаз» сполучений критим переходом з бальнеолікарнею і курортною поліклінікою, де відпускаються лікувальні процедури, що особливо зручно в холодну пору року.

Путівка в санаторій «Алмаз» включає: проживання, 3-х разове дієтичне харчування ( «стандартне» або «шведський стіл»), консультацію лікаря, курс лікувально-діагностичних процедур в Медичному центрі №2, курс лікування мінеральними водами.

Розрахункова година:
Заїзд в санаторій (полудень) – 12:00, виїзд (ранок) – 10:00.
При заїзді з 12:00 до 24:00 – оплата в розмірі добової ціни.
При заїзді з 00:00 до 09:00 і з 10:00 до 24:00 – оплата в розмірі ½ ціни проживання за добу.
Додаткові послуги в санаторії: конференц-зал з цифровим кінотеатром (60 місць, екран 2×4м), перукарня, бібліотека, тенісний корт, волейбольний і бадмінтонний майданчики, настільний теніс, тренажерний зал.