Компанія ТОВ «Українська готельна група» запрошує до взаємовигідної співпраці туристичні компанії, агентства та інтернет ресурси.

Укладання договору

Кожному новому партнеру (агентству), яке хоче співпрацювати з ТОВ «Українська готельна група» необхідно укласти договір про надання санаторно-курортних і готельних послуг (далі Договір). Після чого ви зможете продавати путівки і готельні послуги з розміщенням в санаторіях «Алмаз» і «Алмаз», за цінами з урахуванням агентської знижки, вказівками в спецпропозиції, яке буде вам направлено додатково.

ля цього необхідно роздрукувати Договір з сайту в двох примірниках, запевнити його в установленому порядку печаткою та підписом керівника компанії та надіслати за адресою: 2200, Україна, Львівська область м.Трускавець, вул. Суховоля, 60. ТОВ «Українська готельна група».

До договору додатково повинні бути включені завірені копії таких документів:

  • Свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;
  • Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (про право сплати єдиного податку) або, при його відсутності, – довідка органу державної податкової служби про взяття на облік;
  • Туристична ліцензія (при наявності).

Для бронювання місця необхідна заявка від туристичної компанії – агента. Укладення договору про співпрацю є необхідною умовою для подачі заявки.

Заявку на бронювання можна подати:

  • Електронною поштою: sales1@ukrhotelgroup.com.ua, sales2@ukrhotelgroup.com.ua;
  • Факсом: +38 (03247) 5-01-16.

З питань співпраці звертайтесь за телефоном: +38 (03247) 6-00-20.

Договір для резидентів
Договір для нерезидентів