Санаторії «Кристал» та «Алмаз» Трускавець

 

Заїзд
Виїзд
Дорослих
Дітей

 

Раді вітати Вас на нашому сайті, де ви знайдете всю необхідну інформацію про відпочинок та оздоровлення на курорті Трускавець у санаторіях «Кристал» та «Алмаз». 

Тут ви дізнаєтесь про лікувальні властивості мінеральних джерел Трускавця про цілющий гірський віск озокерит, про те які послуги та види лікування пропонуються у наших  санаторіях.

А також зможете забронювати путівки з гарантією найкращої ціни.

Санаторії «Кристал» та «Алмаз» входять до складу ТОВ «Українська готельна група».
Стратегічна мета компанії - створення найкращого санаторно курортного комплексу.
Основна місія компанії - оздоровлення  населення.

Санаторій знаходяться у місті Трускавець, в екологічно чистій зоні передгір’я Українських Карпат, поряд з лісовим масивом та старовинним курортним   парком із затишними алеями. 

Трускавець – це мальовниче містечко на Прикарпатті оточене лісами та горами Карпати,  тут м’який клімат та кристально чисте повітря, тобто все, що необхідно для гармонії та єднання з природою. 

На території Трускавця зосереджені великі запаси мінеральних вод, серед яких Нафтуся, саме ця мінеральна вода принесла Трускавцю світову популярність. Це обумовлено унікальними лікувальними властивостями Нафтусі та інших  мінеральних джерел які використовуються для лікування і профілактики різних захворювань, для загального оздоровлення організму людини та надають можливість повернути фізичне та психологічне здоров’я,  радість життя, заряд сил та бадьорості на довгі роки. 

Санаторії  «Кристал» та «Алмаз» вперше гостинно відчинили свої двері для відпочивальників у квітні 1974 року.  З того часу оздоровниця набуває все більшої популярності, в першу чергу завдяки багаторічному досвіду медичних спеціалістів закладу та постійній  кропіткій роботі  над підвищенням якості послуг.

 

 imgp4827

Клімат

Курорт Трускавець розкинувся серед чарівних лісистих схилів у передгір'ї Східних Карпат. Для регіону характерний теплий та помірно-вологий клімат, середньорічна температура становить близько +7.5°C . Найтеплішим у Трускавці вважаються липень і серпень, коли середньомісячна температура досягає +25 °C. Найхолодніший місяць у році — січень (−6 °C). Весна у Трускавці порівняно тепла, температура в середньому +14 °C. Осінь теж зазвичай тепла, середні температурні показники +16 ° C.

 egle egle plus 164851321 cuted

Природні лікувальні фактори

Жоден із курортів світу не має такого розмаїття мінеральних вод - від слабомінералізованих із вмістом органічних речовин, до високомінералізованих розсолів. Відомі води Трускавця - «Нафтуся», «Марія», «Софія», «Броніслава», «Юзя». Мінеральні води з низькою мінералізацією («Нафтуся», «Марія», «Софія») використовуються для внутрішнього застосування, а води з високою мінералізацією (більше 10 г/дм³) - в бальнеології. Також місцевість багата покладами «гірського воску» - озокериту, єдине родовище в світі знаходиться на відстані чотирьох кілометрів від курорту.

 

 imgp4827

Лікування

Санаторно-курортне лікування є важливим методом терапії та профілактики більшості захворювань. Перевага полягає в тому, що, на відміну від лікарських засобів, природні фактори та фізіотерапевтичні методики більш екологічні  та, як правило, не мають побічної дії. Основні профілі санаторію це лікування урологічних захворювань, захворювань шлунково- кишкового тракту, нирок, печінки, підшлункової залози, дванадцятипалої кишки, порушення обмін речовин, лікування органів сечовидільної системи. Також на курорті ефективно лікують, захворювання ендокринної системи та опорно-рухового апарату та багато інших супутніх захворювань.

 egle egle plus 164851321 cuted

Персонал

З роками оздоровниця набуває все більшої популярності, в першу чергу завдяки багаторічному досвіду медичних спеціалістів закладу та постійній  кропіткій роботі  над підвищенням якості послуг. Висококваліфіковані медичні кадри це наша гордість. Всього у санаторії працює 45 лікарів за наступними спеціальностями: терапія, урологія, гінекологія, отоларингологія, неврологія, проктологія, дієтологія, педіатрія, кардіологія, ендокринологія, психотерапія, бактеріологія, фізіотерапія, дерматовенерологія, хірургія, функціональна діагностика, ультразвукова діагностика.

 

 imgp4827

Проживання

Санаторії АЛМАЗ та КРИСТАЛ - це оздоровниці з загальним номерним фондом місткістю 1400 відпочиваючих. Придбавши путівку ви маєте можливість обрати розміщення у номерах різних категорій: Комфорт, Покращений, Стандарт та Економ в наявності однокімнатні та двокімнатні номери з усіма зручностями. У вартість путівки входить проживання у обраному номері, триразове харчування, медичний пакет (3-4 процедури в день) та прийом мінеральної води згідно з призначенням лікаря.

 egle egle plus 164851321 cuted

Харчування

Лікувальне харчування (дієтотерапія) має важливе значення при різних захворюваннях. Метою застосування дієтотерапії є забезпечення повноцінного харчування в умовах порушення системи травлення та сприяння поновленню функціонального стану органів та обмінних процесів організму. У санаторії режим харчування триразовий та діє дві системи «Шведський стіл» та система вибору їжі «Меню-замовлення» згідно призначеної дієти. На кожну дієту розроблені меню на кожний день тижня. Саме раціональна дієтотерапія у сукупності з вживанням мінеральної води дає найкращі результати лікування.

 

 imgp4827

Власний бювет

У санаторії працює власний бювет. Наші гості мають надзвичайну можливість відчути на собі лікувальний вплив мінеральних вод нашого регіону не покидаючи територію оздоровниці, що особливо зручно в холодну пору року. Відомі лікувальні води Трускавця: Нафтуся, Марія, Софія подаються безпосередньо з джерела по мінералопроводу з сучасним обладнанням та з урахуванням всіх санаторно-курортних норм.

 egle egle plus 164851321 cuted

Відпочинок та розваги

Щодня до Ваших послуг – бібліотека, спортивний майданчик, тренажерна зала, великий і настільний теніс, турніри і чемпіонати, 15 екскурсійних маршрутів а також щоденна культурно-розважальна програма з дискотеками.