Лікування у санаторії «Кристал» Трускавець

Заїзд
Виїзд
Дорослих
Дітей

 

Основний лікувальний фактор на бальнеологічному курорті Трускавець — мінеральна вода. Найбільш відомі джерела № 1 (Марія), № 2 (Софія) та унікальна вода Нафтуся. Мінеральна вода Нафтуся, маючи низьку мінералізацію, володіє вираженою сечогінною властивістю та здатна виводити пісок та дрібні камені з нирок.

У санаторій Кристал природні лікувальні ресурси використовуються в поєднанні з сучасними технологіями, що створює широкі можливості для лікування, медичної реабілітації та профілактики широкої низки захворювань. Завдяки правильному поєднанню всіх лікувальних засобів (режиму, дієтичного харчування, внутрішнього і зовнішнього використання мінеральних вод, кліматичних факторів, озокеритотерапії) лікарі санаторію домагаються сприятливого терапевтичного ефекту.

Лікування та реабілітація:

  • урологічні захворювання
  • гастроентерологічні захворювання
  • захворювання ендокринної системи
  • захворювання печінки та жовчних шляхів
  • захворювання опорно-рухового апарату
  • захворювання органів кровообігу
  • імунодефіцит
  • захворювання нирок і сечовивідних шляхів
  • порушення обміну речовин (цукровий діабет, подагра, ожиріння)
  • гінекологічні захворювання

 

Лікувальні фактори:

Мінеральна вода

Мінеральна вода

Трускавець багатий різноманітністю природних мінеральних вод «Нафтуся», «Юзя»", «Марія», «Софія», вони унікальні за своїми властивостями та відрізняються хімічним складом, запахом та смаком. Родовище зосереджене на невеликій території (0.6 га курортного парку). Мінеральні води утворюються в надрах землі: при проходженні через породи вода розчиняє їх при певному тиску, температурі, наявності різних газів, мікроелементів. Хімічний склад настільки складний, що штучним шляхом створити таку мінеральну воду не можливо. Її запаси невичерпні, вони постійно поповнюються завдяки атмосферним опадам

Детальніше

 

Озокерит

Озокерит

Речовина органічного походження, що належить до природних вуглеводнів із групи нафтових бітумів. Інша назва озокериту – «гірський віск». Він володіє термічним (тепловим), механічним та хімічним видами впливу на організм людини. До складу озокериту входять мінеральні масла, суміші газоподібних вуглеводнів та вуглеводнів парафінового ряду, смолисті та інші корисні речовини. Лікувальний ефект досягається завдяки наявності в цьому мінералі біологічно активних речовин із цілющими властивостями. Зараз його видобувають лише у Борислав (родовище знаходиться на відстані 4 км. Від Трускавця). Це є рідкісна гірська порода. За запасами, видобутком, переробкою та якістю озокериту Україна посідає перше місце у світі.

Детальніше
Кліматотерапія

Кліматотерапія

Кліматолікування у Трускавці засновано на цілющих властивостях регіону Прикарпаття де надзвичайно чисте повітря з великою кількістю кисню. Кліматотерапія - використання різних кліматичних чинників і особливостей клімату з лікувальною метою. Кліматичні особливості природних зон є природними біостимуляторами для організму та активізують його опірність до несприятливих впливів навколишнього середовища. Методи кліматотерапії підвищують захисні сили організму, мають заспокійливий вплив, тонізують нервову систему, покращують регуляцію життєвих процесів, підвищують опірність інфекційним захворюванням.

Детальніше